Indywidualne wkładki ortopedyczne

Indywidualne wkładki ortopedyczne projektowane są na podstawie diagnostyki komputerowej.

Są to wkładki profilaktyczne jak również poprawiające komfort chodzenia. Ich zadaniem jest odciążać miejsca nadmiernie obciążone gdzie bardzo często tworzą się odciski, modzele i inne zrogowacenia skóry. Takimi wkładkami wspieramy profilaktykę   zespołów bólowych i rehabilitację wad postawy z uwzględnieniem potrzeb dynamiki stopy. Wykonujemy wkładki lecznicze dla stopy cukrzycowej z halux valgus, RZA oraz innych chorób stóp.

Od dwóch lat jesteśmy gabinetem partnerskim podologia.pl. Dzięki rzetelnemu opracowaniu systemu diagnostycznemu wad postawy wykonujemy indywidualne wkładki do butów na najwyższym poziomie. 

Podologia to dziedzina wiedzy z zakresu medycyny i kosmetologii. Zajmuje się diagnozowaniem wad, zniekształceń i zaburzeń funkcji stopy, leczeniem występujących schorzeń, a także pielęgnacją stopy zdrowej i chorej.

Pozostałe zabiegi

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies "ciasteczek", aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie i akceptujesz POLITYKĘ PRYWATNOŚCI
Zaakceptuj i zamknij