Podolog Wałbrzych

Jeśli szukasz podologa w Wałbrzychu, to serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu w pobliskim Dzierżoniowie. Zajmuję się diagnozowaniem, leczeniem i zapobieganiem różnorodnym schorzeniom i problemom związanym ze stopami oraz paznokciami. Zakres moich usług obejmuje szeroki wachlarz działań mających na celu poprawę zdrowia i komfortu stóp pacjenta.

Każdego pacjenta traktuję indywidualnie i zawsze przeprowadzam szczegółowe badanie stóp, oceniając stan skóry, paznokci, mięśni, stawów i kości. Na podstawie zebranych danych oraz rozmowy z pacjentem dokonuje diagnozy problemów i schorzeń stóp, takich jak odciski, modzele, pękające pięty, wrastające paznokcie, grzybica paznokci czy inne urazy. Zalecam odpowiednie metody leczenia i terapii, które mogą obejmować zabiegi pielęgnacyjne, terapię manualną, fizjoterapię, stosowanie ortez, odpowiednio dobrane ćwiczenia czy też zalecenia dotyczące obuwia. Wykonuję zabiegi mające na celu usuwanie zmian skórnych, nadmiernie zrogowaciałej skóry czy też leczenie wrastających paznokci.

Profilaktyka i leczenie podologiczne

Moim pacjentom udzielam porad dotyczących codziennej pielęgnacji stóp i paznokci, wskazuje na odpowiednie nawyki higieniczne oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb produkty pielęgnacyjne. Zawsze zachęcam pacjentów do regularnych wizyt kontrolnych, które mają na celu zapobieganie powstawaniu problemów i utrzymanie zdrowia stóp. Pomagam w doborze odpowiedniego obuwia, które będzie zapewniać odpowiednie wsparcie, amortyzację i komfort dla stóp. Doradzam również w zakresie odpowiednich wkładek ortopedycznych lub innych akcesoriów poprawiających komfort chodzenia.
Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies "ciasteczek", aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie i akceptujesz POLITYKĘ PRYWATNOŚCI
Zaakceptuj i zamknij